Nakışlı Kurdele

Nakışlı kurdele ile kumaş ve benzeri zeminlere motifler işlenir. Bu iş oldukça emek isteyen, çaba harcanan sonucunda ise nakış ile işlenen ürünler ortaya çıkar. Nakışlı kurdelelerde bir çok motif kullanılır. Bunun belirli bir sayısı ve örneği olmamakla birlikte genellikle kuş, ağaç, çiçek gibi doğa motifleri  kullanılır. Nakışlı kurdelede en önemli iş kurdele nakış kumaşı seçimidir. Seçilen kumaş eğer ince olursa işlenen motifin altından kurdelenin rengi gözükeceği için hoş bir görüntü elde edilmez. Kumaşı kalın seçildiğinde ise işlenen motif tam olarak oturur ve güzel bir görünüm elde edilir. Bizde nakışlı kurdele işi yaparken buna dikkat ederek yapıyoruz. Yaptığımız nakışlı kurdelelerin hepsi ama hepsi mükemmel çalışma ve emeğin sonucudur. Her bir ayrıntıya dikkat ederek özen ile tasarlıyoruz. Sonuçta bunlar sizin evinizde yer alacak ve sizin evinizde yer alacak her eşya önemlidir. Bunlar sizi oluşturan şeylerin temelidir bu yüzden nakışlı kurdele alacakken de yapacağınız seçim kaliteden, kalitemizden yana olmalıdır.

Bu alanda vermiş olduğumuz yıllar süren hizmetlerin sonucunda bu noktaya geldik ve bundan sonra size daha iyi hizmet verebilmek için durmadan, yılmadan, ilk günkü heyecanla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Nakışlı kurdele seçimi oldukça zor bir iştir. Motifin, renk ile uyumu, kurdelenin renginin seçimi, kurdelenin kalitesi, kalınlığı inceliği gibi bir çok fonksiyon, değişken vardır. Biz bunların içinde sizler için en güzel renkleri, en kaliteli kumaşları seçiyoruz. Size değer veriyoruz çünkü yaptığımız işe değer veriyoruz. Bu yüzden bu işte en iyisi biziz. Size vermiş olduğumuz değer ise bize değer katıyor. Nakışlı kurdele için ürettiğimiz her ürünü sıcak bir yuvaya kavuşturmak istiyoruz. Sizin gibi kaliteli insanlarla buluşturmak. Sizin yaşadığınız güzel evleri renklendirmek istiyoruz. Bu yüzden bunca çabamız, bunca el işimiz, tamamı ile sizin zevkinize uygun ürünler üretebilmek için.

Bizim markamızdan yapacağınız her seçim sizi mutlu edecek. Aldığınız ürünün yıllar boyu kalitesini bozmadan, renginin solmadan devam ettiğini görmen verdiğiniz paranın boşa gitmediğini anlamanıza neden olacak. Bu sebepten tekrar tekrar bizi tercih etmeniz kaçınılmaz olacak.

TOP