Şifon Kurdele

Şifon Kurdele

Müşterilerimize hızlı ve pratik olarak çözüm sunmakta olup, taleplerine en uygun şartlarda ürünleri ulaştırmaktayız. Bu doğrultuda bizleri tercih eden kişilerin pek çok kurdele modeline kısa sürede ulaşacağına değinebiliriz. Bunlardan birisi olan şifon kurdelelerin sağlayacağı avantajlardan ve kolay sipariş imkanlarından söz etmek istiyoruz. Türkiye’de ürettiğimiz şifon kurdeleleri her ilden gelecek olan talepler doğrultusunda adreslere ulaştırmaktayız. Bu sayede sizler de transparan görünümü elde etmenizi sağlayacak olan ve nakışlarda, el işlerinde veya süslemelerde kullanmak üzere sahip olmak isteyeceğiniz en kaliteli ürünleri elde edebilirsiniz.

 
sifon-kurdele-01
sifon-kurdele-02
sifon-kurdele-03
sifon-kurdele-04

Genişlik  Ambalaj
25mm 50/100m
40mm 50/100m

 HER RENGE BOYAMA SEÇENEĞİ

Müşterilerin isteklerine göre her renkte şifon kurdele boyamalarını yapmakta olan adreslerimiz sayesinde hedeflerinize daha kısa sürede ulaşabileceksiniz. İşlemek istediğiniz zeminin renklerine uygun ve uyumlu olarak kullanacağınız bu ürün sayesinde sizler de ne kadar rahat edeceğinizi görmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Renk kartelasını incelemek ve şifon kurdeleleri kullanırken nelere dikkat edeceğinizi görmek için sizler de adreslerimizi ziyaret etmeye ve hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

GENİŞLİK VE AMBALAJ AVANTAJLARI

Aslan Dar dokuma sayesinde siparişlerinizi oluşturmanızın ardından şifon kurdele taleplerinizde belirli ölçüleri ve genişlikleri tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz uzunlukta ve renkte olan şifon kurdele siparişlerinizi ulaştırmak için web adreslerimizden faydalanabilirsiniz. En kaliteli ambalaj seçeneklerini elde edeceğiniz sayfalarımız sayesinde müşterilerimize ne kadar değer verdiğimizi sizler de görebilirsiniz. Bu sayede hiç pişman olmayacağınız adımları atmak için en doğru adres olarak sayfalarımızı seçebilirsiniz.

KALİTELİ BOYAMA TEKNİKLERİ

Kimyasal maddelerin ve kullanılan boyaların çevreye ve insanlara zarar vermediğine yönelik dikkatinizi çekmekte olan açıklamaları yapan firmamız, boyama tekniklerinde son derece kaliteli seçenekleri tercih etmektedir. Böylece sizleri de memnun edecek olan detayları aktarmaktadır ve sonuçlardan ne kadar memnun olacağınızı sizlere göstermek için sayfalarımızın ziyaretini müteakip bizlerle irtibat kurmanızı bekliyoruz

 

TOP