Aslan Dar Dokum

Aslan dar dokuma aslan kağıtçılık olarak 1994 yılında kağıt, kağıt ürünleri̇ ve ambalaj malzemeleri̇'ni̇n satış ve pazarlaması i̇le ticaret hayatına başlamış olup  2004 yılında üretim kararı almayı müteakip aslan tekstil aksesuarları unvanı i̇le 2005 Aralık ayında dar dokuma ürünleri̇ imalatına başlamıştır.

aslan dar dokuma olarak öncelikle i̇lkemi̇z kali̇temi̇z, hi̇zmeti̇mi̇z ve gülen yüzleri̇mi̇zden asla taviz vermeden si̇z değerli müşteri̇leri̇mi̇zi̇n i̇hti̇yaçlarına çözüm sunmaktır, bu sayede  kısa sürede siz değerli müşteri̇leri̇mi̇zi̇n hem güvenini̇ hem sevgi̇si̇ni̇ kazanmış olmanın gururunu tüm aslandardokuma ortak ve çalışanları olarak duymaktayız.

Her türlü dar dokuma ürünlerin imalat satış ve pazarlamasını yapan aslan dar dokuma özellikle ambalaj aksesuarlarında kullanılan saten, grogren, şifon, cotton şeritler, bunların üzerlerine yapılan çeşi̇tli̇ baskılar ve yine bu şeritlerden yapılan lasti̇kli̇ kurdele ve fiyonklar i̇le el yapımı aksesuarlar konusunda i̇ddalıdır.

Aslan dar dokuma olarak i̇lkemi̇z müşteri̇leri̇mi̇zi̇n i̇hti̇yaçları i̇çi̇n kali̇teli̇ ürün, zamanında teslimat ve rekabeti̇ fiyatlarla çözüm ortağı olmaktır.

Aslan dar dokuma 2010 yılında ortaklık yapısında deği̇şi̇kli̇ğe gitme i̇hti̇yacı sonucu ortaklarından bi̇ri̇ni̇n ayrılması i̇le daha sağlıklı ve daha hızlı karar verme yeteneğine kavuşmuş olup,yeni̇ maki̇na yatırımı ve üretim kararları i̇le siz değerli müşteri̇leri̇mi̇ze daha i̇yi̇ hi̇zmeti̇n olanaklarını arttırmıştır,ancak ‘’aslan dar dokuma’’ tesci̇lli̇ markamız olmasına rağmen, web sayfalarımızda domain i̇smi̇mi̇zi̇n ayrılan ortağın mülki̇yeti̇nde olması nedeni̇ i̇le ortaklık yapısındaki deği̇şi̇kli̇kten sonra ‘’aslan baskılı kurdele’’ domai̇n’i̇ni̇ kullanmaya başlamıştır. Bu bi̇lgi̇ bu konudaki takli̇tleri̇ önlemek i̇çi̇n müşteri̇leri̇mi̇ze bi̇lgi̇ maksadı i̇le veri̇lmektedi̇r.

- Neden saten kurdele? di̇ye soracak olursanız;

Aslan dar dokumanın cevabi                                                                                                        

- her insanin hayatına saten kurdele mutlaka gi̇rmi̇şti̇r, düğün, nişan, doğum, anneler günü, sevgi̇li̇ler günü gi̇bi̇ özel günler, mi̇ti̇ngler, toplantılar. hüzünde de vardır kurdele sevi̇nçtede vardır…. di̇ye cevaplandırır. Kurdele i̇hti̇yaçlarınızı karşılamak üzere en kısa zamanda sizlerle görüşüp çözüm ortağınız olmayı temenni eder, bol kurdeleli mutlu günler di̇leri̇z.

Aslan Dar Dokuma Vizyon:

Aslan Dar Dokuma: olarak vizyonumuz,çağımızın gelişen teknolojilerine en hızlı şekilde uyum sağlamak sureti ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler üretmek ,bu çözümleri üretirken insan sağlığına,çevre hassasiyetlerine özen göstermek ve çalışanlarını da mutlu etmeyi hedef olarak seçmektir.

Aslan Dar Dokuma Misyon:

Aslan Dar Dokuma olarak misyonumuz müşterilerimize en kaliteli ürünleri,en hızlı şekilde, en uygun fiyatlara sunmak sureti ile ihtiyaçlarına çözüm bulmaktır.

Aslan Dar Dokuma Amacı:

Aslan Dar Dokuma olarak amacımız müşterilerimizin çözüm ortağı olmak bu sayede hem müşterilerimizin,hem çalışanlarımızın, hem firmamızın kazanması sonucu refah seviyelerimizin artmasını sağlamaktır.

Ortaya koymuş olduğumuz hedefler doğrultusunda Aslan Dar Dokuma olarak ülkemizin her alanda gelişmesine katkıda bulunmayı ve sosyal sorumluluk projelerinde yer almayı kendimize bir sorumluluk olarak benimsemiş bir anlayış içinde bulunacağız.

TOP