Fiyonk Aksesuarları

fiyonk-01
fiyonk-03
fiyonk-04
lastikli-kurdele-03

ASLAN DARDOKUMA OLARAK ÜRETTİĞİMİZ HAZIR FİYONK VE FİYONK AKSESUARLARI İLE HEDİYE PAKETLERİNİZİ SÜSLÜYORUZ, ORGANİZASYONLARINIZA HAREKET KATIYORUZ, KIYAFETLERİNİZİN HAVALI OLMASINI SAĞLIYORUZ, SAÇLARINIZI CANLANDIRIYORUZ, YANİ GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ FİYONK DEYİP GEÇMEYİN, HAYATIMIZIN O KADAR ÇOK YERİNDE FİYONK VARKİ SAYMAKLA BİTİREMEYİZ.

AYRICA FİYONK VE FİYONK AKSESUARLARININ İMALATINI EV HANIMLARI VASITASI İLE YAPARAK BÜYÜK BİR SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNİ HAYATA GEÇİRMİŞ OLUYORUZ, EV HANIMLARININ HEM AİLE BÜTÇELERİNE KATKI SAĞLAMALARINI, HEMDE ÜLKE EKONOMİSİNE KATKIDA BULUNMALARINA ORTAM SAĞLAMIŞ OLUYORUZ.

FİYONKVE FİYONK AKSESUARLARI İHTİYAÇLARINIZ BELİRLERKEN BİLİNKİ BİZİM PRENSİBİMİZ BİZ İMAL EDELİM SİZE SATALIM DEĞİL, SİZ HAYAL EDİN BİZ YAPALIM VE SİZE SUNALIM ŞEKLİNDEDİR. SİZİN HAYAL ETTİĞİNİZ VE KAFANIZDA CANLANDIRDIĞINIZ ŞEKİL VE MODELLERİ YETENEKLİ TASARIMCILA- RIMIZ ÜRETTİĞİMİZ KURDELE VE ŞERİTLERİ KULLANMAK SURETİ İLE GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜP SİZE SUNACAKLAR VE SİZİN BEĞENİNİZE GÖRE SON ŞEKLİNİ VERİP İMALATA ALACAKLARDIR.

FİYONKLARIMIZ, SATEN KURDELE, GROGREN KURDELE, METALİK KURDELE YADA COTTON ŞERİT VE AKSESUARLARDAN ÇEŞİTLİ GENİŞLİK, ÖLÇÜ VE TAKMA ŞEKİLLERİ İLE ÜRETİLMEKTE VE HAZIR OLARAK KULLANIMINIZA SUNULMAKTADIR, DAHA TEFERRUATLI BİLGİ VE YARDIM  ALMAK İÇİN İNTERNET SAYFALARIMIZDAKİ TELEFON VE MAİL ADRESLERİNDEN İLGİLİ PERSONELİMİZLE GÖRÜŞMENİZİ BEKLİYORUZ.

 

Sipariş İçin İletişim Bilgiler:

Adres: Adnan Kahveci Mah. Osmanbey cad. No:65 Kat:3/A Beylikdüzü - İSTANBUL

Phone: +90 212 855 93 64 - 65 (2 hat)
Email: serhat@aslanbaskilikurdele.com, serden@aslanbaskilikurdele.com, damla@aslanbaskilikurdele.com
Web: http://aslanbaskilikurdele.com

TOP