Simli Kurdele

Hediye paketlerinizde, çiçek buketlerinde, organizasyonlar, kutlamalar ve hobi süslemelerinde tercih edebileceğiniz simli kurdeleler şık görünümleri ve dekoratif özellikleri sayesinde sizleri ve çevrenizdekileri mutlu edecektir.Bunu yakalamak için web sayfalarımızı incelemeyi müteakip bizlerle irtibata geçin,kaliteli ürünleri,uygun şarlarda ve kısa sürede elde ederek işlerinizi hızlı bir şekilde halletmiş olmanın rahatını yaşayın.Gösterişli, parlayan ve dikkat çekici olan simli kurdelelerle süslemelerinizi yapmak, davetlilerinize hoş görünmek ve kutlamaları eksiksiz bir şekilde tamamlamak için harekete geçebilirsiniz. Kurdele süslemesi yapmak isteyenlerin vazgeçilmez ürünlerinden olan simli kurdelelere beklentileri doğrultusunda ulaşmalarına olanak veriyoruz.

simli-kurdele-00
simli-kurdele-01
simli-kurdele-02
simli-kurdele-04

 

Genişlik  Ambalaj
3,5mm 750m
6mm 500m
10mm 250m
15mm 200m
20mm 50/100m
25mm 25/50/100m
30mm 25/50/100m
40mm 25/50/100m
50mm 25/50/100m
60mm 25/50/100m

Firmamız hem kurdele genişliklerinde hem de renk çeşidinde büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Özel günlerin, geleneksel renklerle bezeneceği organizasyonlarında, en uygun alternatifleri sunmaktadır. Pek çok alanda kullanılan kurdeleler arasında simli olanların daha çok dikkat çekmekte olduğuna da söyleyebiliriz. Sizleri de beklemekte olan bu sayfalarımız aracılığıyla hemen kararlarınızı vermeye başlayabilirsiniz. Kaliteden vazgeçmeyenlerin sayfası olan adreslerimizde ihtiyaçlarınıza çözüm bulmada ne kadar hassas davranıldığını da yakından görebilirsiniz. 

Siparişlerinizde sorunsuz ve kusursuz adımların atılması için son derece hızlı davranan ve hemen yanıt vermekte olan ekibimiz ile iletişime geçmeniz, sizleri de hedefinize çok daha kısa sürede ulaştıracaktır. Kolaylık ve avantaj sağlamasını istediğiniz bu adımları attığınızda sizler de asla pişman olmadığınızın farkına varacaksınız. Aslan dar Dokuma web sitelerimiz sizlere 7/24 en kesintisiz ve sınırsız hizmetleri sunarak, hemen adım atmanız için büyük bir fırsat vermektedir.

TOP