Kart Askı İpi

kart askı ipi

Baskılı yada baskısız olarak hazırlanan kart ve boyun askı ipleriniz isterseniz şerit halinde, isterseniz ölçülendirilmiş olarak kesilmiş halde yada tamamen imalatı tamamlanmış boyuna takmaya hazır olarak  teslim edilebilir. Siparişlerinizde teferruatlı bilgi için görevli personelimiz ile irtibata geçiniz.

Kart Askı İpi Modelleri ve Tasarımları

Firmanız için kaç adet boyun askı ipi istiyorsanız o kadar imalat yapıyoruz. Boynun askısında değişen renklerde imalat yapabiliriz. Kurumsal firmaları simgelemek adına çok önemli olan boyun askı iplerinde ergonomik tasarımlarımız vardır. İsteğe göre numune ürün gönderimi yapılabilir.

Kart Askı İpi Dizayn ve Şekillendirilmesi
Askı iplerinde dizayn için özel çalışan programlarımızdan yardım alıyoruz. Yaka kartlarınızı rahat bir şekilde kullanmak için gerekli olan kartlar uygun modellere sahiptir. Kart içinde personel aksesuar da kullanabilir. Hazır renk veya ana renklerde özel tasarlanan baskı iplerimizden de sipariş verebilirsiniz.

Kart Askı İpi ve Ekonomik Ödeme
Dünya standartlarına uygun şekilde üretilen baskı ipleri ergonomik kullanımlar sunar. Hızlı ve daha ekonomik fiyatlarla ürün siparişi vererek için firmamız çalışanları ile irtibata geçebilirsiniz. Baskılı yaka boyun iplerinde çok iddialı ürünlere sahip olmak artık çok kolaydır. Grafik ve serigrafi baskı sayesinde istediğiniz kadar askı ipi üretebiliyoruz.

TOP