Grogren Kurdele

Grogren Kurdele

Giysilerin yaka veya kemer bölümlerinde kullanılarak, dik durmasını sağlamakta olan aynı zamanda dekoratif ve desenli yapısı ile ambalaj ve hediye paketlerinin üstünde canlı ve klas bir görünüm elde edilmesinde yardımcı olan sert yapılı olan bu şeridi grogren kurdele olarak adlandırıyoruz.

IMG-20171104-WA0005
gorgeren-kurdele-02
gorgeren-kurdele-04
p img 2

Buna göre sizler de bu amaçla kullanacağınız malzemeleri temin ederken hangi web adreslerin daha faydalı olacağını merak ediyorsanız, işte tek yapmanız gereken şey bizim web adreslerimize gelmek olacaktır. Aslan Dar Dokuma sayesinde baskılı ürünlere kavuşabilir ve doğum günü veya partiler için en özel hazırlıkları yapabilirsiniz. Kişilere özel olarak isim, tarih,logo ve slogan gibi detayların işlendiği baskılı grogren kurdele çeşitlerine göz atmak ve hemen sahip olmak için bir an önce web sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Böylece ekonomik bir şekilde faydalanacağınız hizmetlerin detaylarını görmenin rahatlığını da derinden hissedebilirsiniz.

Grogren Kurdele

Genişlik  Ambalaj
6mm 400m
10mm 200m
15mm 150m
20mm 50/100m
25mm 25/50/100m
30mm 25/50/100m
40mm 25/50/100m
50mm 25/50/100m
60mm 25/50/100m

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ

Grogren kurdele siparişleriniz için kurdele eni, renk özellikleri ve miktar bildirmek sureti ile en kısa sürede siparişinizi oluşturup verilen termin sürelerinde teslim edildiğini göreceksiniz. Böylece müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz önemi göreceksiniz. Firmamıza vereceğiniz grogen kurdele siparişlerinde tablolarda görülen standart enlerin siparişini hemen verebilirsiniz,ancak özel genişlik talepleriniz olur ise belirli bir imalat süresi içinde onlara da cevap verebiliriz. Sağlığa ve çevreye zarar vermeyen malzemelerin kullanılarak imalatının ve boyasının gerçekleştirilmesi müşterilerimizin memnuniyetini arttıracağından eminiz,bunlar ile ilgili bilgileri talep edebilirsiniz

EN UYGUN FİYATLARLA KURDELE SATIŞI

Müşterilerin talepleri doğrultusunda özel paketlere hazırlanarak adreslere ulaştırılmak üzere teslim edilecek olan grogen kurdele çeşitlerinde ve detaylarında en uygun şartların sağlanmakta olduğunu göreceksiniz. Aslan Dar dokuma en uygun fiyatlarla kurdele satışını gerçekleştirmektedir. Üstelik müşterilerin taleplerine göre hareket etmekte olup, isteklerini yerine getirmektedir.

HER RENKTE GROGEN KURDELE ÇEŞİTLERİ

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda her renkte grogen kurdele çeşitlerini sizlerle buluşturmaktayız. Firmalarımız üzerinden ulaşacağınız bu ürünlerin yüksek hassasiyete ve dayanıklılığa sahip olduğunu göreceksiniz. Böylece sürtünmelere bağlı olarak bozulmayan malzemeleri elde etmenin nasıl mümkün olduğunu görmenizi sağlayan Aslan dar dokuma’yı tercih edebilirsiniz. 

TOP