Baskılı Kurdele

baskılı kurdele

Baskılı Kurdele Çeşitleri

 

Baskı tekniklerimizdeki farklı seçenekler ürünlerinize anlam katacaktır, değişik alternatifleri görmek için baskılı kurdele sayfamızın detaylarını inceleyiniz.

Çok Renkli Baskılı Kurdele

cok-renkli-baski2
cok-renkli-baski3
cok-renkli-baskili-4b

Serigrafi Düz Baskılı Kurdele 

01
Image00003
baskili-kurdele-v01

Serigrafi Kabartma Baskılı Kurdele

WEB-11
serigrafi-kabartma-baskili-kurdele1
serigrafi-kabartma-baskili-kurdele3

Transfer Baskılı Kurdele

transfer-baskliki-kurdele1
transfer-baskliki-kurdele2
transfer-baskliki-kurdele4

Varak Düz Baskılı Kurdele

varak-duz-baskili-kurdele2
varak-duz-baskili-kurdele3
varak-duz-baskili-kurdele4

Varak Kabartma Baskılı Kurdele

varak-kabartma-baskili-kurdele3
varak-kabartma-baskili-kurdele4
varakli-baskili-kurdele-v1

 

Baskılı Kurdele Hakkında

Baskılı kurdeleler ile müşterilerinize mesajlarınızı, sloganlarınızı, logolarınız ile kurumsal kimliklerinizi ve reklamlarınızı, özel günlerde dileklerinizi,hislerinizi,mesajlarınızı iletebilirsiniz,ayrıca organizasyon ve kutlamalarda günün manasını ve önemini belirten mesajları konuklara deklere etmenin en kolay yolu olduğunu görebilirsiniz. Hediye paketleriniz üzerinde, çanta saplarında ve kutular üzerinde adınız ve logonuz sokakalarda müşterileriniz elinde dolaşırken,sizde çok uygun şartlarda reklam yapmanın keyfini sürün,bunun için yapmanız gereken tek şey web sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ekibimiz ile görüşerek sizin için en uygun renk baskı şekli için karar vermede destek almaktır.Baskılı kurdele siparişlerinizi oluştururken öncelikle web sayfalarımızdaki baskı şekil ve özelliklerini inceleyebilirsiniz,aklınıza takılan sorular ve fikirler konusunda ekibimizle çekinmeden irtibata geçebilirsiniz, her konuda yardımcı olmaktan mutlu olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Baskılı kurdele siparişlerinizi oluştururken renk ve kurdele üzerinde görsellerinizin nasıl duracağı konusunda bir tereddütünüz olur ise,güçlü tasarım ekibimiz size görsel olarak istemiş olduğunuz ürünün dizaynını hazırlayıp tereddütlerinizi giderme konusunda yardımcı olacaklardır.Tüm baskı siparişlerinizde üretime geçmeden önce görsel tasarımlar hazırlanıp onayınıza sunulacaktır,sizin onayınızı müteakip imalata geçilecektir,bu nedenle bir sürpriz ile karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz.
Aslan dar dokuma olarak özel günlerinizi unutulmaz bir hale getirmek, ürünlerinizin ve markanızın müşterilerinizin aklında yer etmesini sağlamak, organizasyon ve kutlamalarda misafirlerinizin aklında günün en güzel anlarının hatırlanmasınına olanak vermek için en güzel baskılı kurdele ve şeritleri hazırlamak üzere bekliyoruz. memnuniyet odaklı olarak sunulan baskılı kurdele hizmetlerinden yararlanabileceğiniz en ideal adreslerden birisi olan ASLANBASKILIKURDELE ile tanışacaksınız.

Baskılı kurdele ile ilgili taleplerinizi iletirken, size daha hızlı ve doğru seçenek ve fiyatlar ile cevap verebilmemiz için aşağıdaki bilgileri bize iletmenizi önemle rica ederizi bunlar; kullanmak istediğiniz kurdele çeşidi, saten kurdele, grogren kurdele, şifon kurdele, cotton kurdele gibi. Kurdele genişliğini bir cm, iki cm gibi.Kurdele rengini, renk konusunda herhangi bir sınırımız yoktur, renk karışımları kendi boya ünitemizde hazırlanmaktadır, sizin sadece renk örneklerinizi yada renk Pantone numaralarınızı göndermeniz yeterlidir. Baskı şeklini, düz, kabartma, varak, tek renk, iki renk, gibi, düz baskılarda altı renge kadar baskı yapabilmekteyiz. Siparişlerimizde minimum sipariş miktarı bin metredir, daha az siparişlerde siz müşterilerimize yüksek maliyet oluşturmaması için, minimum miktar ve uygun fiyat noktası bu olduğu için uygulanmaktadır.

Diğer Ürünlerimiz

Baskılı Kurdele | Şifon Kurdele | Saten Kurdele | Grogren Kurdele | Organze Kurdele | Simli Kurdele | Kadife Kurdele | Ekose Kurdele | Cotton (Pamuk) Kurdele | Fiyonklar | Lastikli Kurdele | Karton Çanta | İki Renkli Saten Kurdele | Kart Askı İpi

TOP