Hazır Fiyonklar

fiyonk-01
fiyonk-03
fiyonk-04
lastikli-kurdele-03

Kendi imalatımız kurdelelerden  ev hanımlarımızın el emeği ve göz nuru ile yapmış oldukları fiyonk ve aksesuarların tamamı el yapımıdır. Bu fiyonk ve aksesuarları tercih etmek sureti ile  hem konfeksiyon imalatında hazırlanan ürünlerinize, hem de hediye paket ve ambalajlarınıza ayrıcalık kazandırmış olacak hem de bir nevi sosyal sorumluluk projesi sayılabilecek bir faaliyet olan bu yöntemle ev hanım- larının bütçelerine katkıda bulunmuş olacaksınız.

Fiyonklarımız saten kurdele, grogren kurdele, şifon kurdele, pamuklu kurdele gibi her tür şerit ve kurdelelerden yapılabilmektedir. İsteklerinize ve kullanılacakları yerlere göre ölçülendirilebildikleri gibi tek papyonlu, çift papyonlu, kırlangıç kuyruklu yada Dior fiyonk tarzında olabileceği gibi sizin tarafınızdan hayal edilip tasarlanacak, örneği, resmi olan her tür fiyonk ve  aksesuarı uygulamaya geçirme imkanımız vardı.  

Fiyonklarımız baskılıda olabilir, baskı görselleri grafikerlerimiz tarafından tasarlanmak sureti ile size en uygun baskı şeklinin fiyonk üzerinde uygulanmasını sağlayacaklardır. Fiyonkların kullanılacakları yere göre stiker yapıştırmalı, bağlamalı yada klipsli takmalı gibi birçok tutturma şekline yada size uygun olana karar vermek için bizi arayın.

TOP