Boyun Askılı İpi

 

Boyun Askı İpi İmalatı
Yaka kartlarında rahatlıkla kullanım sunan çok şık boyun askı ip imalatımız bulunmaktadır. Birinci kalitede üretilen ürünlerdir. Boyun için ideal askı iplerimizde baskı kalitesi diğer kartlardan çok farklıdır. Farklı desen ve serigrafik yapı içinde üretilir. Ürünlerimizin hepsinde ahşap ve metal kancalar kullanılır.

Emniyet Kilitli Boyun Askı İpleri
Boyna takılan askı iplerinde baskı kalitesinin yanı sıra emniyetli bir yapı olması çok önemlidir. Kilitli boyun askılarımız istenilen kalitede üretilir. Ayrıca ara kilitlere sahip olan tüm askı ipleri personelin rahatça hareket etmesine olanak tanır. Plastik ve ara metal kilitlere sahiptir.

Boyun Askı İpi İmalatı ve Çeşitlilik
Birçok özel ve kamu sektöründe çalışan firmalara için değişik tasarımlarımız bulunur. Birbirinden iddialı ve şık olan boyun askı iplerinde en uygun modellere sizlerde sahip olabilirsiniz. Serigrafi ve Dijital baskıda sorunsuz işçilik istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firma logosunu en iyi şekilde temsil eden modellerimiz bulunur.

Boyun Askı İpi ve Baskı Özellikleri
Serigrafi ve dijital baskıda nitelikli ürünler çıkaran firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Bu kapsamda sizlere özel baskı seçeneği sunulmaktadır. Akrep ve maşa şeklinde olan iplerimiz bulunur. Boyun askı iplerinde değişen kumaş kalitesi vardır. Saten kumaş kullanılır. Telefon içinde ayrıca takma aparatı kullanacak boyun askı ipi imal edilir.

TOP